Plany treningowe tygodniowe, przykładowe

pod ba
Piotr Zarzycki

2 września 2015

2 thoughts on “Plany treningowe tygodniowe, przykładowe

 1. Witam,

  Panie Piotrze, czy można liczyć na poradę, ustawienie planu indywidualnego dla kolarza MTB ( start w Bike Maraton ). Chodzi mi głównie o plan treningowy jesień-zima przed kolejnym sezonem.
  W tym roku (2016) Bike Maraton to pierwszy sezon MTB w moim wykonaniu. W generalce M4 ( 46 lat ) 45 pozycja. W sezonie przejechane około 4000 km. Jeżdżę też dla odmiany na rolkach. Wzrost 186, waga 93kg. W młodości długo trenowałem kolarstwo szosowe. Potrzebuję planu treningowego indywidualnego pod MTB w przyszłym sezonie. Jeżdżę w zespole Indiana Bike Team.
  Czy można liczyć na przygotowanie takiego planu? Czy jazda na rolkach jest wskazana w trakcie trwania treningu kolarskiego. ). Załączam e-mail. Proszę o informację czy sprawa jest możliwa do realizacji i jakie są z tym związane koszty.

  1. Tak, jak najbardziej. Na każdym etapie przygotowań jest możliwość przygotowania lub skorygowania planu treningowego. Jazda na rolkach, podobnie jak na łyżwach, wrotkach i nartach pomaga w treningu, ale każda jednostka musi być uwzględniona w cyklu treningowym.
   Wszelkie informacje o kosztach podaję w mailu.
   pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *